EEN KORTERE TIME TO MARKET?

> 150
Customers
> 250k
PCBAs per year
1993
founded in
BOM Analyse

Aan de hand van een BOM wordt de inkoop van materialen gepland. De stuklijsten vormen de leidraad en de duidelijke instructies per stap verminderen de kans op fouten. Alle assemblages, tussenproducten en componenten die deel uitmaken van een eindproduct worden overzichtelijk weergegeven in een BOM. Met onze eigen BOM-software kunnen we binnen 48 uur inzichtelijk krijgen of de time to market verkort kan worden.

Een BOM vermindert de kans op fouten
De juiste Economic Order Quantity (EOQ)
Per leverancier de optimale prijs en bestelhoeveelheden bepalen

Wil jij meer informatie over hoe wij jouw Time-To-Market gaan verkorten? Of heb jij nog andere vragen? Neem dan vrijblijvend contact op met ons.

Please contact us
OVER GLOBAL
ELECTRONICS

We bestrijken het hele spectrum van de fabricage van elektronische printplaten en aangepaste connectiviteitssystemen, van de zeer eenvoudige tot de meest complexe meerlagige printplaten en opbouwmontages. Global Electronics produceert zowel kleine als grote series.

We zijn toegewijd aan het leveren van de hoogste kwaliteitsniveaus die u mag verwachten voor uw elektronische producten. Daarom doen we er alles aan om consistent hoogwaardige assemblages te leveren. Onze gehele supply chain is 100% UL-gecertificeerd en 100% ISO-goedgekeurd. (edited)

99% FIRST TIME YIELD
SLIMME INKOOP VAN COMPONENTEN EN PCBA’S
VAN EMS TOT VOLLEDIG FULFILMENT PARTNER
Meer dan 31 jaar ervaring
Growing together
We would like to give you a call!

One of our employees will contact you as soon as possible. You can easily leave a callback request below:

Thank you! One of our employees will contact you as soon as possible.
Oops! Something went wrong while sending the form.